Stavebniny
Najdi v katalogu :   (Enter)
... Jazykove kurzy - Jazykové kurzy-překladače PC Translator, Eurotran, slovníky na CD-ROM Lingea, výuka jazyků LANGMaster, audioučebnice. ... Domů | Výměna odkazů ...
 
VÝUKOVÝ SOFTWARE - KATALOG
  Angličtina - Anglický jazyk
  Bulharština - Bulharský jazyk
  Český jazyk pro cizince
  Finsky - Finský jazyk
  Francouzština - Francouzský jazyk
  Holandština - Holandský jazyk
  Chorvatština - Chorvatský jazyk
  Italština - Italský jazyk
  Latina - Latinský jazyk
  Maďarština - Maďarský jazyk
  Němčina - Německý jazyk
  Polština - Polský jazyk
  Portugalština - Portugalský jazyk
  Rumunština - Rumunský jazyk
  Ruština - Ruský jazyk
  Slovenština - Slovenský jazyk
  Španělština - Španělský jazyk
  Švédština - Švédský jazyk
  Ukrajinština - Ukrajinský jazyk
  
DOMU NA : WWW.UCEBNICE.NET
 
VÝUKOVÝ SOFTWARE - OBCHOD
  Český jazyk pro cizince
  Angličtina - Anglický jazyk
  Bulharština - Bulharský jazyk
  Finština - Finský jazyk
  Francouzština - Francouzský jazyk
  Holandština - Holandský jazyk
  Chorvatština - Chorvatský jazyk
  Italština - Italský jazyk
  Latina - Latinský jazyk
  Maďarština - Maďarský jazyk
  Němčina - Německý jazyk
  Polština - Polský jazyk
  Portugalština - Portugalský jazyk
  Rumunština - Rumunský jazyk
  Ruština - Ruský jazyk
  Slovenština - Slovenský jazyk
  Španělština - Španělský jazyk
  Švédština - Švédský jazyk
  Ukrajinština - Ukrajinský jazyk
 
AUDIO UČEBNICE NA CD
  Jazyky do ucha pro PDA
  Zvýhodněné komplety
  Angličtina
  Němčina
  Španělština
  Francouzština
  Italština
  Ruština
 
VÝUKOVÉ KURZY NA CD
  Langmaster
  Language Teacher
  Domácí učitel
  Výuka pro děti
  Výuka pro PDA
 
ANTIVIRUS AVG
  AVG Professional
  AVG pro školy a zdravotnictví
 
SLOVNÍKY
  Lingea Lexicon slovníky
  WinGED slovníky
  Langsoft 18 jazyků
  Ottův slovník naučný
  Slovníky pro PDA
 
PŘEKLADAČE INTERNETU
  Zvýhodněné komplety
  Angličtina
  Němčina
  Španělština
  Francouzština
  Italština
  Ruština
 
PŘEKLADAČE TEXTŮ
  Zvýhodněné komplety
  Angličtina
  Němčina
  Španělština
  Francouzština
  Italština
  Ruština
 
ELEKTRONICKÉ PŘEKLADAČE
FORMULÁŘE FORMFILLER
OTTOVA ENCYKLOPEDIE
GEN-E-SHOP OBCHOD
KURZY ÚČETNICTVÍ
 
PROGRAMY PRO PDA
  Audio-učebnice pro PDA
  Překladače dokumentů pro PDA
  Slovníky pro PDA
 
VÝBĚR DLE PRODUKTU
  Audio učebnice pro PDA
  Audio-učebnice
  Elektronické překladače
  EuroWord
  AVG Antivirus
  Big Brother - Velký bratr
  Collins Cobuild
  Domácí učitel
  EasyLex
  Eurotran Microton
  Formfiller
  Gen-e-shop
  Grammaticon
  Hospodářský slovník
  Jazyky do ucha
  Kurzy účetnictví
  LANGMaster škola
  LANGMaster jazyky
  LANGSoft slovníky
  Language Teacher
  Lékařský slovník
  Lingea
  Obchodní slovník
  Ottova encyklopedie
  PC Translator
  Právnický slovník
  Technický slovník
  WinGED
 
JAZYKOVÉ PROGRAMY-SOFTWARE
  Jazyky do ucha pro PDA
  Audio učebnice-jazyky do ucha
  Výukové programy LANGMaster
  Domácí učitel jazyků
  Language Teacher výuka
  PC Translátor překladače
  Překladače www Eurotran
  Ottova encyklopedie CD-DVD
  Slovníky Lingea na CD
  Slovníky Langsoft
  Slovníky WinGED na CD
  Jazykové slovníky pro PDA
  Antiviry AVG - Grisoft
  Formfiller - úřední formuláře
  Kislinger - Geneshop int. obchod
 
Úspěšné studium cizího jazyka rychle, efektivně a v pohodě
Angličtina - Anglický jazyk
Specializace na jazykový software!
Naleznete zde kvalitní české jazykové, výukové, antivirové, encyklopedické, kancelářské a další programy. Můžete se vzdělávat pomocí jazykových kurzů, využít širokou nabídku překladových slovníků v mnoha světových jazycích či sledovat internetové stránky ON-LINE v českém jazyce. Většinu produktů zde nakoupíte se slevou, objednávky jsou vyřizovány zpravidla v den objednání.
Výukové CDromy se dají velmi dobře využívat v domácí přípravě, tak při výuce na školách. Jsou nesrovnatelně lepším pomocníkem při výuce, než klasické tištěné učebnice. Mnoho vzdělávacích programů obsahuje obrázky, fotografie a také animace či videoukázky, které usnadňují výuku daného předmětu. Využití počítače ve výuce vám velmi usnadní výuku cizích jazyků.
Vybrané produkty z nabídky obchodu:
Výhody výukových programů na CD-ROM : Výukové CD-ROMy, programy a hry se dají velmi dobře využívat jak v domácí přípravě žáků, tak při výuce na školách. Díky interaktivitě a multimediálnosti jsou nesrovnatelně lepším pomocníkem při výuce, než klasické tištěné učebnice. Mnoho vzdělávací programů obsahuje různé obrázky, fotografie, ale také animace a videoukázky, které usnadňují výuku.
Lingea
Využití počítače ve výuce vám velmi usnadní výuku nejen cizích jazyků. Zde je popsán jen malý výběr z kompletní nabídky obchodu, kde je zboží neustále doplňováno a nabídka rozšiřována o novinky a aktualizace software.
Angličtinapodrobnosti Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač ECTACO iTRAVL NTL-2Cz
s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice na displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Hlavní předností tohoto kapesního překladače je pokročilá technologie vyslovování anglických slov pomocí syntetizátoru. Slovník používá technologie řeči TTS. Slovní zásoba zahrnuje také výrazy z oblasti medicíny, práva, technické a obchodní termíny.
Slovník: Kapesní překladač obsahuje více než 600,000 slov a 14.000 frazí • Výslovnost všech anglických slov. • Anglicko-anglicky současný moderní slovník "WordNet English explanatory dictionary " se slovní zásobou 70.000 slov. • Pokročilé pozpoznovaný slov a funkce MorphoFinder™ • Výměna karet MMC/SD dovoluje využítí jiných slovnikou a jazykových programu. • Elektronická konverzační příručka "Travel Voice PhraseBook" a americký průvodce "Fodor’s Travel Guide". Poštovné i balné zdarma!
Angličtina podrobnosti Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač C-4
je unikátní zařízení založené na technologii společnosti ECTACO s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Tato malá „knížka“ o tloušťce neuvěřitelných 14 mm Vám umožní vzít si kdykoli sebou a jeji kapacitu. Díky názornému uživatelskému rozhraní, podsvícení displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Slovník používá technologie řeči TTS. Poštovné i balné zdarma!
Angličtina podrobnosti Angličtina Cambridge LANGMaster – interaktivní jazykový kurz
Nejnovější a nejpokrokovější kurz angličtiny na českém trhu. Pokrývá výuku od úplných začátečníků až po pokročilé (A1–B2). Kurz obsahuje tisíce interaktivních cvičení, zvukové nahrávky, rozsáhlou gramatiku, fotografie, ilustrace, dokonalé videofilmy, animace, simulace a jazykové hry a mnoho pokročilých nástrojů pro efektivní budování jazykových dovedností: výukové plány a editor lekcí, rozřazovací test, pokročilý systém analýzy řeči a procvičování výslovnosti, efektivní systém kontroly pokroku ve výuce. Připraví Vás na zkoušky: KET – Key English Test, PET – Preliminary English Test, FCE – First Cerificate in English.Sluchátka s mikrofonem zdarma!
Angličtina podrobnostiAngličtina do ucha 1. pro PDA Eddica
Angličtina do ucha 1. pro PDA Eddica se vyznačuje zejména obrovskou obsahovou náplní, jednoduchým intuitivním ovládáním a "inteligentním" způsobem přehrávání. Ve srovnání s běžnými audio CD nebo mp3 nahrávkami má obrovskou výhodu variability a možnosti přizpůsobení nahrávky Vašim okamžitým potřebám, tak aby byla výuka pro Vás co nejvíce smysluplná a efektivní. Výuka je založená na metodě drilu, kdy se cizí jazyk učíte pomocí množství příkladových vět systematicky řazených dle jednotlivých gramatických okruhů, což má trojí účinek: zlepšení porozumění, výuka mluvnice, rozšíření slovní zásoby. Příkladové věty jsou vždy zaměřené na vybranou mluvnici (gramatický jev).
Angličtina podrobnostiAngličtina do ucha 2. pro PDA Eddica
Angličtina do ucha 2. pro PDA Eddica - Výuka je založená na metodě drilu, kdy se cizí jazyk učíte pomocí množství příkladových vět systematicky řazených dle jednotlivých gramatických okruhů, což má trojí účinek: zlepšení porozumění, výuka mluvnice, rozšíření slovní zásoby. Příkladové věty jsou vždy zaměřené na vybranou mluvnici (gramatický jev) Z důvodu komplexnosti audio učebnice obsahují také stručné, ale výstižné vysvětlení mluvnice ve formátu mp3. Výukový materiál obsahuje více než 3000 příkladových vět na mluvnici a 2000 slov a frází rozdělených dle konverzačních témat.
Angličtina podrobnostiEDDICA angličtina do ucha 1 - nová
Dlouho očekávané nové vydání známé audioučebnice. Jedná se oa nejkomplexnější výukový materiál zaměřený na výuku poslechem. Zatímco se první verze Angličtiny do ucha soustředila zejména na gramatiku a později na rozvoj slovní zásoby, přináší nové vydání mnohem více – nejen procvičení gramatiky s ohledem na tvorbu gramatických struktur, ale zejména jejího uplatnění v praxi. Zcela nové jsou konverzační části, kde se kromě klasické výuky frází procvičuje i reakce na každodenní otázky a v každodenních situacích a konečně práce se souvislým textem, díky níž si zvyknete na souvisle mluvený text a naučíte se porozumět, případně se soustředit na detaily, které nesou podstatné informace.
Angličtina podrobnostiAngličtina EDDICA do ucha 2 - nová
Jde o druhý díl novinky, který navazuje svojí úrovni na díl první. Jedná se o nejkomplexnější výukový materiál zaměřený na výuku poslechem. Zatímco se první verze Angličtiny do ucha soustředila zejména na gramatiku a později na rozvoj slovní zásoby, přináší nové vydání mnohem více – nejen procvičení gramatiky s ohledem na tvorbu gramatických struktur, ale zejména jejího uplatnění v praxi. Zcela nové jsou konverzační části, kde se kromě klasické výuky frází procvičuje i reakce na každodenní otázky a v každodenních situacích a konečně práce se souvislým textem, díky níž si zvyknete na souvisle mluvený text a naučíte se porozumět, případně se soustředit na detaily, které nesou podstatné informace.
Angličtina podrobnostiAngličtina ENGLISH IN ACTION LANGMaster videokurzy
LANGMaster angličtina videokurzy ENGLISH IN ACTION, napadlo vás někdy, že se jednou budete moci učit anglicky s Billem Clintonem, Billem Gatesem, Stephenem Kingem, Kim Basingerovou, se členy skupiny Genesis nebo s královskou rodinou? Právě v takové vybrané společnosti se s tímto produktem ocitnete. Na šesti CD-ROMech si spolu s se členy britské královské rodiny a dalšími 18 známými osobnostmi ze světa filmu, populární hudby, politiky, podnikání a literatury nejen zlepšíte angličtinu a něco se naučíte, ale současně se i pobavíte.
Angličtina podrobnostiAngličtina EUROWORD MAXI EDDICA
EuroWord je víc než jen audioučebnice. Je to velmi účinný nástroj pro výuku slovní zásoby, která je jedním z hlavních pilířů znalosti cizího jazyka. Pomocí EuroWordu se rychle a dokonale naučíte slovní zásobu, kterou potřebujete k aktivní komunikaci v cizím jazyce tzn. slovní zásobu skutečně umíte používat v rozhovorech, v písemném styku či při čtení. Hlavní myšlenkou EuroWordu je osvědčená „drilová“ metoda výuky slovní zásoby pomocí neustálého opakování a zejména koncentrací na novou slovní zásobu a na slovní zásobu, která Vám dělá problém. Práce s EuroWordem je intuitivní přičemž Vám umožní vysokou variabilitu při vlastní výuce slovní zásoby včetně vytváření vlastních audio CD nebo mp3.
Angličtina podrobnostiAngličtina Express LANGMaster na 2 CD
Angličtina Express je anglická jazyková kuchařka pro začátečníky Tato unikátní jazyková kuchařka pro samouky je určena všem, kteří se chtějí rychle naučit anglicky na začátečnické úrovni. Obsahuje více než 340 receptů, po jejichž aktivním zvládnutí se budete schopni anglicky domluvit, přečíst si jednoduché anglické texty, získáte základní znalosti gramatiky a aktivně zvládnete slovní zásobu v rozsahu 800 slovíček a frází, naučíte se správnou výslovnost. Angličtina EXPRESS je první část kompletu Angličtina ELEMENTS – kurz a studijní slovník Lexicon. Tento komplet navíc obsahuje kurzy pro pokročilé začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé a rozpoznávání řeči IBM ViaVoice.
Angličtina podrobnostiAngličtina EXTR@ LANGMaster - interaktivní jazykový videokurz pro DVD přehrávač
Originální interaktivní videokurz angličtiny Extr@ je moderním kurzem, který Vás naučí používat současnou angličtinu zábavnou a vtipnou formou. Základem kurzu je 30 filmových „sitcom“ epizod, které možná znáte i z české televize, a které Vám přináší britská filmová společnost Channel 4. Z pohodlí Vašeho obývacího pokoje poznáte čtveřici mladých lidí ve věku od 19 do 22 let – Bridget, Annie, Hectora a Nicka – a prožijete s nimi spoustu komických situací, jejich lásky i životní strasti. Každá epizoda je doplněna o interaktivní cvičení a rodilými mluvčími namluvený slovníček. Všechny dialogy jsou napsány tak, aby byly srozumitelné a přitom velmi nápadité a vtipné. Navíc si při přehrávání epizody můžete zapnout titulky.
Angličtina podrobnostiAngličtina Millenium Line LANGmaster
Millenium Line je nejrozsáhlejší řadou titulů určených k výuce angličtiny. Obsahuje celkem 13 CD-ROMů s anglickým výkladovým slovníkem a s kurzy pro začátečníky, mírně a středně pokročilé studenty angličtiny. Unikátní je vzájemná provázanost všech kurzů se slovníkem, jakož i atraktivní vzhled titulů a jednoduché ovládání snadno pochopitelné i pro počítačového začátečníka. Český manuál, nápověda a překlady anglických instrukcí vám pomohou se s programem rychle seznámit. Místo nudných článků a nezáživných konverzací je naše metoda založena na použití knížek známých i méně známých autorů (Sir Arthur Conan Doyle, Zane Grey, Oscar Wilde aj.) upravených pro určitou jazykovou úroveň.
Angličtina podrobnostiAngličtina Poslechy nejen na cesty - audio CD Langmaster
Angličtina Poslechy nejen na cesty - audio CD Langmaster Série 5 audio CD pro začátečníky až pokročilé obsahuje zvukové nahrávky a přepisy anglických textů. K použití není potřeba počítač, stačí libovolný audio přehrávač. CD lze převést i do MP3 formátu. Produkt je možné používat samostatně, nebo jako doplněk ke kurzu Angličtina ELEMENTS. Cvičebnice je namluvena špičkovými rodilými mluvčími v zahraničních nahrávacích studiích. Každé audio CD obsahuje úvodní promluvy v češtině tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat. Součástí jsou také přepisy všech cvičení a rozhovorů v elektronické formě, které si můžete vytisknout.
Angličtina podrobnostiAngličtina pro děti LANGMaster
Angličtina pro děti je mimořádně interaktivní program pro výuku angličtiny. Je určen dětem od 6 do 9 let a pokrývá první dva roky výuky. Obsahuje téměř 700 základních slovíček a výrazů, 25 anglických básniček a řadu interaktivních cvičení. Systém rozpoznávání řeči IBM ViaVoice dává jedinečnou možnost dělat cvičení ústně a procvičovat si správnou anglickou výslovnost. Moderní grafika, animace a zvukové efekty použité ve výuce dělají z tohoto programu nejlepší nabídku v kategorii anglických jazykových programů pro děti. Vaše dítě si bude hrát a přitom si překvapivě rychle osvojí angličtinu.
Angličtina podrobnostiAngličtina Teen Talk LANGMaster - kurz angličtiny pro teenagery
Atraktivní a zábavný kurz angličtiny je připravený speciálně pro děti ve věku 11 až 15 let a pokrývá výuku od úplných začátečníků po mírně pokročilé (A1–A2). Teenager Gilbert provádí děti spoustou velmi užitečných i humorných situací z reálného života, a naučí zábavným způsobem všem potřebným dovednostem, jakými jsou mluvení, psaní, čtení a poslech. Připraví vás na zkoušky: KET – Key English Test. Kurz obsahuje stovky interaktivních cvičení, zvukové nahrávky, zábavnou gramatiku, fotografie, ilustrace, komiksy a jazykové hry a pokročilé nástroje pro efektivní budování jazykových dovedností.
Angličtina podrobnostiAngličtina The Heinemann TOEFL LANGMaster
Zkouška TOEFL představuje nejen nutnou podmínku pro zahájení studia na řadě zahraničních univerzit, ale stále více také standard při prokazování znalostí anglického jazyka. Tento produkt je určen pokročilým studentům angličtiny. Přípravný kurz vychází z metodiky zkoušky TOEFL a kromě celé řady cvičení a testů TOEFL obsahuje diagnostický test, dva cvičné testy, kontrolní body se cvičeními pro každou dovednost zkoušenou v testech TOEFL (Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension, Test of Written English), krátké kontrolní testy i delší testy k jednotlivým oddílům testu TOEFL, přehled gramatiky a dodatky pro další procvičování poslechu, čtení a slovní zásoby.
Angličtina podrobnostiAngličtina velký komplet LANGMaster 28 CD
LANGMaster angličtina komplet na 28 CD-ROM obsahuje: 1. Angličtina ELEMENTS - kurz a studijní slovník Lexicon. 2. Angličtina MILLENIUM LINE - interaktivní knihy a anglický výkladový slovník. 3. Angličtina ENGLISH IN ACTION - videokurzy. 4. Angličtina The Heinemann TOEFL - přípravný kurz a testy. Nejkomplexnější kompletní a nejlevnější výuka jazyků na 28 CD-ROM. Vše od začátečníků, přes středně pokročilé až po nejpokročilejští studenty!
Sluchátka s mikrofonem 2 ks zdarma!
Angličtina podrobnostiAngličtina Zaks Wordgames LANGMaster
LANGMaster angličtina Zak's Wordgames pro děti.Na zeleného mimozemšťana Zaka čeká vskutku nelehký úkol. Musí nalézt starobylé Kolo poznání, které obsahuje všechny dostupné vědomosti světa. Ještě před tím, než se Zak narodil, ztroskotala na planetě Zemi kosmická loď, která Kolo poznání vezla. Po dlouhé době je tu právě Zak, aby zachránil svou planetu Zalphon tím, že ztracené části Kola poznání nalezne a přiveze je zpět na planetu Zalphon. Jde o velmi těžké poslání a Zak ví, že to sám nezvládne. Během plnění úkolů se budete pohybovat ve třech obdobích: nahlédnete do doby kamenné, středověku a do kosmického věku roku 3000.
Angličtina podrobnostiBusiness English LANGMaster - kurz obchodní angličtiny
Unikátní interaktivní kurz obchodní angličtiny nejnovější generace je určený zejména pro uživatele ovládající angličtinu na středně pokročilé úrovni, kteří cizí jazyk potřebují používat v práci, při obchodní komunikaci nebo v oblastech souvisejících s obchodem: marketing, management, finance, reklama, administrativa atp. Kurz je založený na kurzu „Business Targets“ vydaného Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu, od celosvětově známého autora anglických učebnic Simona Greenalla. Obsahuje stovky interaktivních cvičení, zvukové nahrávky, rozsáhlou gramatiku, fotografie, ilustrace, dokonalé videofilmy, animace, simulace a jazykové hry a mnoho pokročilých nástrojů pro efektivní budování jazykových dovedností.
Angličtina podrobnostiČesko-Anglický ozvučný slovník LingvoSoft 2008
Nová verze překladových slovníků Lingvosoft přináší rozšířenou databázi odborných slovníků, tentokráte i pro české uživatele. Slovník je nabízen s anglickým, francouzským, německým, španělským, ruským a polským rozhraním. Moderně zpracovaný oboustranný slovník Anglicko-český / česko-anglický mluvící slovník s pokročilou slovní zásobou. Slovník obsahuje více než 400,000 slov (Počet výrazů: cca 1.000.000). Slovní zásoba zahrnuje také výrazy z oblasti medicíny, práva, technické a obchodní termíny, slangové výrazy a nepravidelná slovesa. Hlavní předností tohoto slovníka je pokročilá technologie vyslovování anglických slov pomocí syntetizátoru s možností regulace rychlosti a hlasitosti.
Angličtina podrobnostiDesetijazyčný kapesní překladač Ectaco ML 350
Desetijazyčný kapesní překladač ML350 je určen především jako vhodná pomůcka na cestách po celém světě. Velké využití skrývá také při učení kteréhokoliv z obsažených jazyků. Překladač ML350 překládá z/do všech deseti uvedených jazyků: čeština, angličtina, francouzština, němčina, italština, polština, finština, ruština, španělština, turečtina. Po napsaní slova stačí pro překlad stisknout tlačítko příslušného jazyka. Např. po napsání slova OKNO získáme překlad do angličtiny stisknutím tlačítka "ENGLISH", objeví se WINDOW, po stisknutí tlačítka "GERMAN" se objeví FENSTER nebo po stisknutí tlačítka "ITALIAN" se objeví FINESTRA. V menu najdete také 400 nejpoužívanějších frází, které jsou konverzačně seřazeny.
Angličtina podrobnostiDomácí učitel angličtiny EDDICA 1
Domácí učitel angličtiny EDDICA 1. První část kvalitního výukového programu. Větev výuka se dělí na výuku všeobecné slovní zásoby, výuku gramatiky a výuku konverzační slovní zásoby Výuka všeobecné slovní zásoby znamená, že se budeme učit zhruba dvacet až třicet nových slov, které později upotřebíme při procvičování vět v dané lekci. Každá jazyková učebnice má v nové lekci nová slovíčka, bez učení se nových slov není možno pokračovat ve studiu jazyka dále. Relativně malé množství nových slovíček na každou lekci má svůj účel - nezahltit studenta mnoha novými slovy, ale výborně se naučit menší množství a to poté důkladně procvičit v celých větách. Dodávky obratem!
Angličtina podrobnostiDomácí učitel angličtiny EDDICA 2
Domácí učitel angličtiny 2. Domácí učitel angličtiny 2 je pokračováním úspěšného prvního dílu; opět dodržuje zásadu "od jednoduššího ke složitějšímu", jedotlivé lekce na sebe navazují; obsahuje 20 gramatických lekcí; jako novinka pro pokročilejší úrověň jsou zařazeny souvisle čtené texty; obsahuje funkci definice chyby. Pokud při procvičování uděláte chybu, program Vás formou tabulky na ni upozorní a zároveň vysvětlí její podstatu. Texty jsou koncipovány s ohledem na každodenní témata a mohou se využít např. při přípravě na maturitu. Spolu s prvním dílem obsahuje množství učiva potřebné např. k maturitě, z hlediska gramatického většinu látky požadované k velké státní zkoušce.
Angličtina podrobnostiDomácí učitel angličtiny EDDICA 1+2 Pack
Domácí učitel angličtiny firmy EDDICA 1+2 na 2 CD. První a druhá část kvalitního výukového programu. Větev výuka se dělí na výuku všeobecné slovní zásoby, výuku gramatiky a výuku konverzační slovní zásoby Výuka všeobecné slovní zásoby znamená, že se budeme učit zhruba dvacet až třicet nových slov, které později upotřebíme při procvičování vět v dané lekci. Každá jazyková učebnice má v nové lekci nová slovíčka, bez učení se nových slov není možno pokračovat ve studiu jazyka dále. Relativně malé množství nových slovíček na každou lekci má svůj účel - nezahltit studenta mnoha novými slovy, ale výborně se naučit menší množství a to poté důkladně procvičit v celých větách. Dodávky obratem!
Angličtina podrobnostiEDDICA Aktivně - 2000 nejpoužívanějších slov a frází
Program Anglicky Aktivně se soustředí na jeden z nejpodstatnějších pilířů studia cizího jazyka – na výuku slovní zásoby. Obsahuje cca 2000 základních slov a cca 200 nejpoužívanějších frází. Protože se některá slovíčka učí lépe a jiná hůře a protože každý z nás už nějaká slovíčka umí, máte ve Vašem úsilí k dispozici dvě průběžná stanoviště, kam budete při procvičovacím procesu ukládat slovíčka, která si nebudete moci zapamatovat. Toto rozdělení Vám umožní věnovat nejvíce času těm slovíčkům, která Vám dělají největší problémy. Tím dosáhnete větší efektivity a strávíte nad učením méně času. Velkou výhodou programu je jeho intuitivní ovládání a uživatelská vstřícnost.
Angličtina podrobnostiEddica Aktivně - business
Program Anglicky Aktivně se soustředí na jeden z nejpodstatnějších pilířů studia cizího jazyka – na výuku slovní zásoby. Obsahuje cca 1000 základních slov a fráz používaných v o obchodní praxi z oblasti nákupu, prodeje, marketingu, plateb, .... Protože se některá slovíčka učí lépe a jiná hůře a protože každý z nás už nějaká slovíčka umí, máte ve Vašem úsilí k dispozici dvě průběžná stanoviště, kam budete při procvičovacím procesu ukládat slovíčka, která si nebudete moci zapamatovat. Toto rozdělení Vám umožní věnovat nejvíce času těm slovíčkům, která Vám dělají největší problémy.
Angličtina podrobnostiEDDICA Angličtina do ucha 1 díl Pack 5 CD
Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Jde o multifunkční produkt, který kromě klasicky nahraných audio CD obsahuje doprovodný software a tištěný booklet. Tento software mimořádným způsobem zvyšuje využitelnost audioučebnice samotné.
Angličtina podrobnostiEDDICA Angličtina do ucha 2 díl Pack 5 CD
Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Jde o multifunkční produkt, který kromě klasicky nahraných audio CD obsahuje doprovodný software a tištěný booklet. Tento software mimořádným způsobem zvyšuje využitelnost audioučebnice samotné.
Angličtina podrobnostiElektronická kniha ECTACO jetBook e-Book Reader Deluxe
Elektronická kniha etBook Deluxe ECTACO je unikátní zařízení založené na technologii společnosti ECTACO. Tato malá „knížka“ o tloušťce neuvěřitelných 8 mm Vám umožní vzít si kdykoli sebou celou Vaši knihovnu. Desítky, stovky nebo třeba tisíce knih můžete mít kdykoli u sebe a nebudou vážit více než 198g! Displej nemá podsvícení tak jako LCD, což znamená, že Vaše oči nebudou namáhány více, než při čtení klasického papíru. Další jeho výhodou je dobrá viditelnost i na přímém slunci a pod téměř libovolným úhlem.
Angličtina podrobnostiENGLISH ELEMENTS angličtina LANGMaster - kurzy a studijní slovník Lexicon
Kompletní kurz angličtiny je založen na nejnovější řadě učebnic angličtiny ENGLISH ELEMENTS nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, která byla upravena pro výuku pomocí počítače a rozšířena o další cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely v anglickém jazyce. Při výuce můžete postupovat podle předem připraveného výukového plánu nebo podle vlastního uvážení vybírat lekce a stránky. Data kurzu jsou mezi sebou důsledně provázána, takže když děláte cvičení, můžete se jedním klepnutím myši podívat na gramatický výklad nebo související cvičení.Sluchátka s mikrofonem 2 ks zdarma!
AngličtinapodrobnostiEurotran - Wordmaster Microton 2009 překladač angličtina
Překladač Eurotran 2009 je softwarový nástroj pro automatizovaný překlad anglických textů do češtiny. Využijete jej pro rychlý a pohodlný překlad anglických dokumentů, e-mailů nebo internetových stránek. Eurotran není jen jeden program, je to celá sada jazykových nástrojů. Kromě vlastního překladače sada obsahuje i oboustranný překladový slovník, slovník vestavěný do internetového prohlížeče Lexie 2009-jazyk angličtina, optimalizovaný pro pohodlný překlad neznámých výrazů na anglických internetových stránkách, další slovník Verdict v anglické verzi a v neposlední řadě i oboustranný poloautomatický anglicko-český a česko-anglický překladač pro interaktivní překlad mezi angličtinou a češtinou.
AngličtinapodrobnostiEurotran-Wordmaster Microton 2009 překladač angličtina - němčina komplet
Překladač Eurotran 2009 je softwarový nástroj pro automatizovaný překlad anglických a německých textů do češtiny. Využijete jej pro rychlý a pohodlný překlad anglických nebo německých dokumentů, je optimalizovaný pro pohodlný překlad neznámých výrazů na anglických a německých internetových stránkách, další slovník Verdict v anglické i německé verzi a v neposlední řadě i oboustranný poloautomatický anglicko-český,česko-anglický,německo-český a česko-německý překladač pro interaktivní překlad mezi angličtinou/němčinou/ a češtinou.
AngličtinapodrobnostiJazykový eurokurz LANGMaster pro začátečníky
LANGMaster jazykový eurokurz pro začátečníky. Rčení „kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem“ platí nyní, v době rozšiřování Evropské unie a celosvětové globalizace, ještě více než dříve. Zvládněte základy pěti světových jazyků a vaše možnosti uplatnění mnohonásobně vzrostou. Angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština – to jsou jazyky, které se můžete naučit na začátečnické úrovni rychle, a přitom kvalitně. Získáte základní znalosti gramatiky a dostatečnou slovní zásobu na to, abyste se mohli v uvedených cizích jazycích domluvit, přečíst si jednoduché texty a psát.
AngličtinapodrobnostiKapesní ozvučený elektronický překladač LINGVATRON 7000 Deluxe
LINGVATRON 7000 Deluxe je ozvučený Anglicko-Německo-Český slovník - kapesní překladač. Obsahuje více než 1.500.000 slov - obecné, lékařské, technické, právní a obchodní výrazy, včetně slangových výrazů. Výslovnost všech anglických slov.1x kapesní překladač Business Class, 1x adapter. Díky názornému uživatelskému rozhraní, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním slovníkem velice snadno pracuje. Tento kapesní slovník je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na učení slovíček. Hlavní předností tohoto kapesního překladače je pokročilá technologie vyslovování anglických slov pomocí syntetizátoru.
AngličtinapodrobnostiKapesní ozvučený překladač ECTACO ECZ 800T angličtina.
Kapesní ozvučený překladač ECTACO ECZ 800T je anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglickyh mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Kapesní překladač obsahuje více než 500,000 slov, 14.000 fraz a anglicko-anglicky současný moderní slovník se slovní zásobou 70.000 slov. Pokročilé pozpoznování slov a funkce MorphoFinder™. Anglicko-Česky Audio PhraseBook. Slovník používá technologie řeči TTS.
AngličtinapodrobnostiKapesní ozvučený překladač ECTACO ECZ 850T angličtina.
Kapesní ozvučený překladač ECTACO ECZ 800T je anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglickyh mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Kapesní překladač obsahuje více než 500,000 slov, 14.000 fraz a anglicko-anglicky současný moderní slovník se slovní zásobou 70.000 slov. Pokročilé pozpoznování slov a funkce MorphoFinder™. Anglicko-Česky Audio PhraseBook. Slovník používá technologie řeči TTS.
AngličtinapodrobnostiLANGMaster angličtina Mean City pro děti
LANGMaster angličtina Mean City pro děti. Je vaše angličtina natolik dobrá, abyste ji byli schopni využít i ve složitějších situacích? Na opravdovou návštěvu anglicky mluvících zemí vás může připravit tento produkt, který vás formou hry v podivném a nebezpečném městě přivádí do situací, s nimiž se jinak běžně setkáte v hotelu, na letišti, v bance nebo třeba v restauraci. Motivací k výuce a správnému řešení úloh je možnost dalšího postupu a rozřešení záhady města Mean City. Produkt, který se nachází na pomezí dobrodružné hry a multimediální výuky, je vhodným doplňkem pro mírně a středně pokročilé studenty. Procvičování je především konverzačního charakteru a schopnosti relativně rychlé reakce na otázky.
AngličtinapodrobnostiLANGMaster WORDTIGER aplikace pro výuku a procvičování slovíček
Aplikace pro výuku a procvičování slovíček z jazykových kurzů LANGMaster prostřednictvím mobilních telefonů a internetu. Pomocí LANGMaster WORDTIGER je možné účinně procvičovat slovní zásobu, studovat slovní spojení či ověřovat nabyté znalosti. Inovativní předností programu je jeho univerzální využití doslova kdykoliv a kdekoliv. WORDTIGER nabízí slovní zásobu čtyř jazyků (angličtina, němčina, španělština a čeština) a ke každému slovíčku Vám nabídne příkladovou větu, přepis výslovnosti, audio nahrávku rodilých mluvčí a stručné informace o gramatice.
AngličtinapodrobnostiLanguage Teacher angličtina výuka
Language Teacher - jazykové verze angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština. Language Teacher je program určený pro výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny. Každá jazyková verze obsahuje ucelený komplet výukových programů. Jednotlivé programy jsou určeny postupně pro všechny stupně pokročilosti. Naučí Vás slovní zásobu, gramatiku, konverzaci i fráze a ustálené obraty jazyka.
Možnost propojení s PC Translátorem!
AngličtinapodrobnostiLanguage Teacher výuka 6 jazyků
Language Teacher - jazykové verze angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština. Language Teacher je program určený pro výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny. Každá jazyková verze obsahuje ucelený komplet výukových programů. Jednotlivé programy jsou určeny postupně pro všechny stupně pokročilosti. Naučí Vás slovní zásobu, gramatiku, konverzaci i fráze a ustálené obraty jazyka.
Možnost propojení s PC Translátorem!
AngličtinapodrobnostiLingea EasyLex 2 Angličtina
Šikovný slovník za minimální cenu. Kombinuje rychlé hledání s přehledným zobrazením hesla. Je vybaven stejnými technologiemi jako obsáhlejší verze EasyLex 2 Plus, rozsah kapesního slovníku je dostačující pro běžné texty. Vylepšená verze oblíbeného programu přináší řadu novinek: zdokonalené přebírání textu pod kurzorem myši, další podporované aplikace, nové skiny, možnost měnit velikost okna a především nová data a více jazyků. Slovník EasyLex Vám nabízí maximální komfort při práci s anglickými texty. Jeho základem je oboustranný slovník střední velikosti, který zachycuje moderní anglickou slovní zásobu. Oceníte především intuitivní ovládání, přehlednost hesel a příkladové věty.
AngličtinapodrobnostiLingea EasyLex 2 Angličtina Plus
Pokud hledáte slovník s rozsáhlou slovní zásobou a velkým množstvím praktických slovních spojení, to vše za příznivou cenu, pak tento titul je ideální volba. Kvalitní, na míru připravená data spolu s jedinečnými vlastnostmi jako jsou morfologie, automatické přepínání jazyka, funkce mouse-over a kontextové hledání dělají z tohoto slovníku skutečně výkonného pomocníka. Vylepšená verze oblíbeného programu přináší řadu novinek: zdokonalené přebírání textu pod kurzorem myši, další podporované aplikace, nové skiny, možnost měnit velikost okna a především nová data a více jazyků.
AngličtinapodrobnostiLingea Lexicon 5 Anglický velký slovník
Nový, aktualizovaný a na české straně zcela přepracovaný velký slovník. Svým rozsahem přibližně o 25 % převyšuje vydanou knižní verzi čítající 1 568 stran. Byla doplněna další praktická a frekventovaná hesla, která v jiných slovnících většinou nenajdete. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši. Lexicon 5 nabízí možnost zvolit si mezi „klasickou“ aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, pro Windows (od verze 98 po Vista), Linux a Mac OS X.
AngličtinapodrobnostiMy First English Steps EDDICA
Spojení třech úspěšných produktů vydavatelství Eddica pro děti za zvýhodněnou cenu!!! Komplet vhodný pro děti od čtyř do deseti let. Pro nejmenší máme pexeso a čtené příběhy. Pro větší děti počítačovou hru Kouzelná cesta, které spojuje výuku angličtiny se zajímavou hrou. A konečně pro všechny děti je určen DVD ROM se třemi animovanými pohádkami vyprávěnými česky i anglicky a doprovodný program poslechová kniha, pomocí něhož lze vytvářet různé verze pohádek.
AngličtinapodrobnostiObchodní angličtina do ucha EDDICA-3 CD
Tento produkt je zaměřený na odbornou slovní zásobu používanou v obchodní praxi. Ve spolupráci s odbornou veřejností jsme připravili velice zajímavou audio učebnici, která Vám zejména pomůže rozšířit Vaši slovní zásobu, zlepší porozumění a umožní aktivně používat obchodní terminologii v praxi. Audio učebnice je založena na jednoduchém (ale o to efektivnějším) principu poslechu výrazu v cizím jazyce, po kterém následuje krátká (2s) pauza a poté jeho český překlad. Tato koncepce umožňuje používat audio učebnici v místě a čase, který vyhovuje Vám - tzn. v autě, v čekárně u lékaře, doma při relaxaci a vůbec všude tam kde chcete využít svůj čas pro výuku cizího jazyka.
AngličtinapodrobnostiObchodní angličtina do ucha pro PDA Eddica
Obchodní angličtina do ucha pro PDA Eddica se vyznačuje zejména obrovskou obsahovou náplní, jednoduchým intuitivním ovládáním a "inteligentním" způsobem přehrávání.Jedná se o produkt, který je zaměřen na odbornou slovní zásobu používanou v obchodní praxi (více než 1000 slov, frází a příkladových vět). Ve spolupráci s odbornou veřejností jsme připravili velice zajímavou audio učebnici, která Vám pomůže rozšířit Vaši slovní zásobu, zlepší porozumění a umožní aktivně používat obchodní terminologii v praxi. Ve srovnání s běžnými audio CD nebo mp3 nahrávkami má obrovskou výhodu variability a možnosti přizpůsobení nahrávky Vašim potřebám, tak aby byla výuka pro Vás smysluplná a efektivní.
AngličtinapodrobnostiOzvučený kapesní překladač ECTACO Travel SpeechGuard TL-2Cz
Ozvučený kapesní překladač ECTACO Travel SpeechGuard TL-2Cz je ozvučený ANGLICKO - ČESKÝ SLOVNÍK - kapesní překladač. Obsahuje více než 500.000 slov a 14.000 fraz. Výslovnost všech anglických slov. (1x kapesní překladač Business Class, 1x adapter). - Díky názornému uživatelskému rozhraní, podsvícení klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na učení slovíček. Hlavní předností tohoto kapesního překladače je pokročilá technologie vyslovování anglických slov pomocí syntetizátoru.
AngličtinapodrobnostiPC Translator Angličtina verze 2009
PC Translator 2009 angličtina, slouží pro překlad textů do češtiny a z češtiny do angličtiny. Je nepostradatelným pomocníkem při překladu www-stránek, e-mailů, faxů, dopisů, návodů, nápověd apod. Nejnovější PC Translator obsahuje: -oboustranný překladač textů -oboustranný překladač www-stránek, -překladač e-mailů -oboustranný multioborový slovník, výslovnost namluvena rodilými mluvčími. Pomocí těchto nástrojů lze překládat označené bloky textu a otvírat slovník přímo v aplikacích. V okně s překladem se zobrazuje buď překlad, nebo rozklad textu. V rozkladu lze také vybrat jiný z nabízených významů. V editoru MS Word lze nahradit označený blok textu překladem přímo, kliknutím myší.
AngličtinapodrobnostiPlatinum Lingea Lexicon 5 Anglický slovník
Lingea Lexicon 5 Anglický slovník Platinum - Nejobsáhlejší anglický slovník, jaký kdy byl u nás vytvořen. 120 tisíc anglických a přes 100 tisíc českých hesel, k tomu téměř 200 tisíc slovních spojení, idiomů, frází a příkladů reálného jazyka. Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořadně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, tabulky tvarosloví, funkci přebírání textu pod kurzorem myši. Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi „klasickou“ aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (od verze 98 po Vista), Linux a Mac OS X.
AngličtinapodrobnostiSlovník Lingea 4 anglický kapesní
Označení kapesní slovník je zvoleno proto, že tento slovník je připraven speciálně pro kapesní počítače jako jsou Palm, Visor, Sony Clié, HandEra, Cassiopea, Compaq iPaq, Jornada apod. Vzhledem k tomu, že různé přístroje disponují různě velikou pamětí, jsme pro vás připravili tři různě velké slovníky, které se liší počtem hesel i jejich rozsahem. V případě knižních slovníků je označení kapesní slovník používáno pro malé slovníky. I naše elektronické slovníky je možno nosit v kapse, nicméně svým rozsahem běžnému knižnímu kapesnímu slovníku odpovídá pouze nejmenší slovník.
AngličtinapodrobnostiSlovník Lingea 4 anglický obchodní výkladový
Elektronická verze nejnovějšího vydání anglického výkladového obchodního slovníku britského nakladatelství Peter Collin Publishing. Tento výkladový slovník postihuje přes 12 000 současných termínů, ustálených spojení a zkratek z oblasti obchodu a podnikání, a to jak v britské, tak v americké angličtině. Poskytuje informace z oborů obchodní komunikace, burzy, mezinárodního obchodu, finančních trhů, přepravy zboží, ale také například z administrativy. Výklady jsou velmi jednoduché a srozumitelné. Všechna hesla jsou opatřena fonetickými přepisy výslovnosti a pro lepší názornost obsahují příklady z praxe. Snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy.
AngličtinapodrobnostiSlovník Lingea 4 anglický vojenský výkladový
Tento výkladový slovník popisuje více než 5 500 termínů ze současné britské, americké i mezinárodní vojenské terminologie. Obsahuje informace z oblasti zbraní, vojenského vybavení, vojenských hodností, výcviku a radiokomunikací. Navíc postihuje i všeobecné termíny vztahující se k zeměpisu, počasí a orientaci v terénu. Hesla jsou vysvětlena srozumitelnou angličtinou a doplněna příklady, ustálenými spojeními, fonetickými přepisy výslovnosti a k některým jsou pro lepší názornost přidány encyklopedické výklady. Snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy.
AngličtinapodrobnostiSlovník Lingea 4 lékařský anglický výkladový
Elektronická verze nejnovějšího vydání anglického výkladového lékařského slovníku renomovaného britského nakladatelství Peter Collin Publishing. Slovník obsahuje velké množství britských i amerických odborných termínů z oblasti všeobecného lékařství, chirurgie, ortopedie, stomatologie a dalších oborů medicíny. Každý pojem je podrobně vysvětlen srozumitelnou angličtinou a pro lepší pochopení doplněn ukázkovými příklady. Slovník je určen vědeckým pracovníkům z oboru medicíny, farmacie a příbuzných věd. Snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy.
AngličtinapodrobnostiSlovník Lingea 4 právnický anglický
Anglický právnický slovník Lingea Lexicon - Elektronická verze slovníků vydaných knižně nakladatelstvím Linde Praha, a. s. Tento oboustranný slovník vychází ze všech právních odvětví, specializuje se však zejména na obchodní právo a jemu příbuzné obory. Na 60 000 hesel tedy pokrývá oblast mezinárodního i tuzemského obchodu včetně transakcí na kapitálovém trhu, problematiku smluv, jejich druhů, plnění a porušení, dále oblast státní správy a soudního i rozhodčího řízení. Slovník bude užitečným a rychlým pomocníkem nejen pro advokáty, podnikové právníky či soudce, ale i pro ekonomy a obchodníky. Uplatnění najde i mezi studenty právnických a ekonomických fakult.
AngličtinapodrobnostiAnglický právnický slovník výkladový Dictionary of Law
Elektronická verze slovníků vydaných knižně nakladatelstvím Linde Praha, a. s. Tento oboustranný slovník vychází ze všech právních odvětví, specializuje se však zejména na obchodní právo a jemu příbuzné obory. Na 60 000 hesel tedy pokrývá oblast mezinárodního i tuzemského obchodu včetně transakcí na kapitálovém trhu, problematiku smluv, jejich druhů, plnění a porušení, dále oblast státní správy a soudního i rozhodčího řízení. Slovník bude užitečným a rychlým pomocníkem nejen pro advokáty, podnikové právníky či soudce, ale i pro ekonomy a obchodníky. Uplatnění najde i mezi studenty právnických a ekonomických fakult.
AngličtinapodrobnostiSlovník WinGED 2005 anglický jazyk
WinGED 2005 angličtina Slovníky WinGED 2005 vynikají přehledností, jednoduchostí a intuitivním ovládáním, na druhou stranu však nabízí zkušenějšímu uživateli řadu užitečných funkcí. Při práci se slovníky jistě oceníte rychlý přístup k jednotlivým funkcím prostřednictvím tlačítek v panelu nástrojů. Význam jednotlivých tlačítek je uveden v bublinové nápovědě. Méně používané funkce jsou přístupné z nabídky. Počet překladů A-Č 365000 Č-A 355000ZVÝHODNĚNÉ KOMPLETY :
Angličtina do ucha 1 na 5 CD + angličtina do ouška pro děti + Domácí učitel Kouzelná cesta pro děti.
Angličtina do ucha 1 a 2 díl + anglická komunikace
Angličtina do ucha EDDICA 1 a 2 díl + Finance a účetnictví
Angličtina do ucha+obchodní angličtina EDDICA
Domácí učitel angličtiny 1 + angličtina do ucha 1 Set na 6 CD
Domácí učitel angličtiny 1+2 + angličtina do ucha 1+2 Set na 12 CD
Domácí učitel angličtiny 2 + angličtina do ucha 2 Set na 6 CD
EDDICA MAXI EUROWORD Angličtina + poslechová kniha Příběhy Sherlocka Holmese
EDDICA Angličtina do ucha 1 a 2 díl + Aktivně - 2000 nejpoužívanějších slov a frází
EDDICA angličtina do ucha 1 a 2 díl + dárek anglická komunikace Pack
EDDICA Angličtina do ucha 1 a 2 díl + Euroword angličtina 2000 slov
EDDICA Angličtina do ucha 1 a 2 díl na 10 CD
EDDICA angličtina do ucha 1 díl + anglická komunikace
EDDICA Angličtina do ucha 1 díl + poslechová kniha Příběhy Sherlocka Holmese
Angličtina do ucha 1+2 + dárek Aktivně business
EDDICA Angličtina do ucha komplet 1 + 2 nová, výhodný Pack
EDDICA jazyky do ucha komplet angličtina 1 + 2 + němčina 1 + 2 Pack na 20 CD
EUROWORD MAXI Angličtina + angličtina do ucha 1+2 + Příběhy Sherlocka Holmese +
LANGMaster Angličtina ELEMENTS + kurz a studijní slovník Lexicon + Němčina Tangram
LANGMaster Angličtina ELEMENTS v hrsti (7x CD-ROM + 5x poslechy nejen na cesty audio CD) + WORDTIGER
LANGMaster Angličtina Elements+Francouzština Facettes
LANGMaster Angličtina Elements+Španělština Mirada
Obchodní angličtina do ucha+Finance a účetnictví Pack 6 CD
OBCHODUJEME V EVROPĚ audioučebnice EDDICA + polština do ucha
PC Translator 2009 angličtina-němčina komplet překladač textů a internetu
PC Translator verze 2009 6 jazyků komplet - angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština a ruština
Slovník Lingea 4 anglicky studijní + výkladový
Slovník WinGED 2005 angličtina-němčina
Slovník WinGED 2005 komplet 8 jazyků - angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, polština,rumunština
!!! Vaše objednávky jsou ve většině případů vyřizovány a odesílány v den objednání !!!
Provozovatel katalogu neodpovídá za obsah a dostupnost stránek firem a obchodů, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.

[^] Zpět na úvod katalogové stránky [^]

eShopy katalogDobrýNákup.euKatalog BlanaeShopy NovjoNejlepší ShopyKatalog XonnyČeskýMarketTop ShopyInShopy
Vše pro PejskyVše pro KočkyJazykový software Nehtik.cz
• • • ©Xonny 2003 - 2009 All rights reserved : Katalog internetových obchodů. • • •
Josef Novotný - Chomutov  -   Kontaktní eMail: webmaster(z)ucebnice.net

optimalizace PageRank.cz

[CNW:Counter]